0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Youth UEFA Youth League
Club Brugge
۴
۱
RB Leipzig
Finished
۱۷:۳۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۱
Recreativo Do Libolo
Finished
۱۹:۰۰
  Serbia U19 Serbian League
FC Cukaricki
۱
۱
FK Graficar U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Imt U19
۳
۰
Mladost Lucani U19
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand League Cup
Marines Eureka
۲
۸
Chiangmai FC
Finished
۱۱:۳۰
  Georgia Cup
FC Shukura Kobuleti
۲
۳
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۲:۳۰
FC Saburtalo Tbilisi
۲
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Premier Soccer League
Mamelodi Sundowns
۲
۲
Supersport United
Finished
۱۹:۰۰
  International Youth U19 Friendly Games, Women
England
۴
۳
Norway
Finished
۱۹:۳۰
  Montenegro Cup Crne Gore
FK Iskra Danilovgrad
۲
۰
FK Igalo 1929
Finished
۱۵:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۴
۰
FK Podgorica
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz
Eintracht Trier
۵
۰
TSV Emmelshausen
Finished
۲۲:۰۰
  Slovakia 2. Liga
MFk Dukla Banska Bystrica
۴
۲
MSK Namestovo
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia U19 League
Tallinna FC Flora U19
۰
۱
JK Tallinna Kalev U19
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
AC Ponte San Pietro-Isola
۶
۵
Asd Fanfulla
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Correggese Calcio 1948
۰
۱
Athletic Carpi
Finished
۱۷:۰۰
Audace Cerignola
۲
۰
Asd Team Altamura
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand FA Cup
Phitsanulok
۱
۴
Uthai Thani FC
Finished
۱۱:۳۰
Nakhon Ratchasima FC
۱
۰
Nakhon Pathom United FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Prakan City FC
۲
۰
Rasisalai United
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Fadep
۱
۱
Gutierrez SC
Finished
۲۳:۳۰
Unidos de Olmos
۵
۱
Alumni Los Hornos
Finished
۲۳:۳۰
Andes Talleres
۲
۳
San Martin de Mendoza
Finished
۲۳:۳۰
Argentino Oeste
۱
۱
Juventud de Pergamino
Finished
۲۳:۳۰
Social Atletico Television
۳
۰
Atletico Las Campanas
Finished
۲۳:۳۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Independiente Res.
۰
۰
Boca Jrs
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil U20 Alagoano
Azzurra AL U20
۱
۰
CR Brasil AL
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Serra Macaense FC RJ
۲
۵
Perolas Negras Rj
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Goiano
Goias EC GO
۱
۰
Vila Nova FC GO
Finished
۲۲:۰۰
  Poland Ekstraliga, Women
Rekord Bielsko-Biala
۰
۵
GKS Katowice
Finished
۱۴:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Adalh FC
۱
۱
AL Qadisiyah
Finished
۱۸:۰۰
  Morocco Botola
Fus Fath Union Sportive Rabat
۲
۲
Difaa Hassani d'el-Jadida
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil U20 Copa Do Nordeste
Ceara SC CE
۵
۰
Liga Presidente Medici MA U20
Finished
۲۱:۳۰
  England Amateur Isthmian League, Pr. Div
Cray Wanderers
۲
۲
Folkestone Invicta
Finished
۲۳:۱۵
  Tajikistan Vysshaya Liga
Istiklol
۵
۰
Faizkand
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia Superliga
FK Radnik Surdulica
۲
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Olimpija Ljubljana
۱
۰
NK Bravo Publikum
Finished
۱۶:۳۰
NK Krka
۱
۶
FC Koper
Finished
۲۰:۳۰
  Greece Super League 2
Diagoras Rhodes
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
OFI Ierapetras 1970
۱
۱
Pasa Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
PAOK Thessaloniki B
۱
۲
Veroia NPS
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Larissa FC
۲
۲
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
AE Asteras Vlachioti
۰
۱
AE Kifisia FC
Finished
۱۶:۳۰
Ergotelis
۰
۰
AEK Athens B
Finished
۱۶:۳۰
Kallithea FC Athén
۱
۰
AO Egaleo 1931 PAE
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Usd Sestri Levante 1919
۲
۱
AC Saluzzo Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary NB II
Bekescsaba 1912 Elore
۱
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۲۰:۳۰
Soroksar SC
۱
۱
Diosgyori VTK
Finished
۱۵:۳۰
Budaorsi SC
۱
۱
Aqvital FC Csakvar
Finished
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۲
۰
Szolnoki MAV FC
Finished
۱۵:۳۰
Budafoki Mte
۱
۱
FC Ajka
Finished
۲۰:۳۰
III Keruleti Tve
۰
۳
WKW ETO FC Gyor
Finished
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۰
۲
Vasas FC
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics Akademia
۱
۱
Pecsi MFC
Finished
۲۰:۳۰
  Ecuador Torneo de Ascenso A Segunda Categoria
Oro Y Grana
۲
۳
Cumbre Alta
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Fmf
Cordino
۱
۲
Tuntum MA
Finished
۲۲:۰۰
  Brazil Paraibano, Women
Mixto EC PB
۲
۰
CR Kashima PB
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Capixaba
Aster Brasil Es U20
۲
۲
Porto Vitoria Es U20
Finished
۲۱:۳۰
  Rwanda National League
Musanze
۰
۰
Espoir FC (RWA)
Finished
۱۶:۳۰
Etoile De Lest
۴
۱
Etincelles
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya
۴
۰
Persita Tangerang
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club Montevideo
۳
۱
CA Juventud de Las Piedras
Finished
۰۲:۱۵
  Mexico Liga de Expansion MX, Apertura
Pumas de Tabasco
۰
۱
Tepatitlan FC
Finished
۰۵:۴۵
  Greece Cup Epsana (East Attica Zone)
AO Atlantis
۵
۲
Koropi FC
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Reserve
Estudiantes de Rio Cuarto Reserve
-
-
CA Belgrano
Finished
۰۱:۳۰
  Simulated Reality League Uefa Europa League Srl
FK Spartak Moscow SRL
-
-
SSC Napoli SRL
Finished
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
FC Inter Milan SRL
-
-
FC Shakhtar Donetsk SRL
Finished
۱۵:۱۵
Besiktas JK SRL
-
-
Ajax Amsterdam SRL
Finished
۱۵:۱۵
Manchester City SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
Finished
۱۷:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
FC Porto SRL
Finished
۱۷:۳۰
Club Brugge SRL
-
-
RB Leipzig SRL
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Madrid SRL
-
-
AC Milan SRL
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna SC
۱
۰
Sebeta City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Oberliga BW
1. CfR Pforzheim
۰
۲
FC 08 Villingen
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید