0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain Primera Division
Real Sociedad
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۰۰:۳۰
FC Barcelona
۰
۲
Villarreal CF
Finished
۰۰:۳۰
Sevilla FC
۱
۰
Athletic Bilbao
Finished
۰۰:۳۰
  Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۰
Surkhon Termez
inprogress
۱۸:۳۰
Dinamo Samarqand
۱
۱
Olmaliq AGMK
inprogress
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Pro League
Al Feiha
-
-
Dhamk
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۱
Welkite Ketema
Finished
۱۴:۳۰
Bahir Dar Kenema FC
۱
۳
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Dire Dawa
Finished
۱۷:۳۰
  Rwanda National League
Kiyovu Sport
۱
۱
Etoile de L'Est
Finished
۱۷:۳۰
Gorilla FC
۱
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۵:۰۰
Mukura Victory
۱
۰
Gicumbi
Finished
۱۷:۳۰
  United States MLS
Charlotte
۲
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۱:۳۰
FC Dallas
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Galaxy
۰
۳
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۳۰
Portland Timbers
۰
۲
Philadelphia Union
Finished
۰۶:۳۰
Inter Miami CF
۲
۰
New York Red Bull
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC
۱
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
Colorado Rapids
۱
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۳۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۱
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۰:۳۰
Austin FC
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC
۳
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۳
۰
Club America
Finished
۰۵:۳۶
  Nepal C Division
Jhapa FC
۲
۱
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۱:۳۰
Raniban
۱
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Olimpia Asuncion
۰
۴
Cerro Porteno
Finished
۰۱:۰۰
  Ecuador Serie A
Independiente Del Valle
۰
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۴:۳۰
Macara
۳
۱
Tecnico Universitario
Finished
۰۲:۰۰
Aucas
۲
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۳
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Vietnam 2. Division
Da Nang II
۲
۱
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
Hai Nam Vinh Phuc
۱
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Chile Primera B
Melipilla
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۲:۰۰
Cobreloa Calama
۱
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۲:۰۰
Barnechea
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Norway 1. Division
Sandnes Ulf
-
-
Mjondalen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Grorud
-
-
Bryne FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KFUM Oslo
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
-
-
IK Start Kristiansand
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
-
-
Stjordals Blink
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Bangladesh Championship League
Fakirapool Young Mens Club
۰
۱
Nofel Sporting Club
Finished
۱۴:۳۰
Dhaka Wanderers Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۶:۴۵
  Egypt Premier League
Pharco
-
-
El Gounah
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۱:۴۵
  United States MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۰
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۳۰
FC Cincinnati II
۰
۱
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Biashara United FC
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۳۰
Dodoma
-
-
Namungo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional
۱
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۳۰
Ayacucho FC
۰
۱
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۱:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Odds Ballklubb II
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Guemes
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۳۰
Chacarita Juniors
۰
۱
Sacachispas
Finished
۰۰:۳۰
San Martin Tucuman
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۵:۰۰
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۱
۲
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga de Ascenso
Atletico Morelia
۰
۲
CF Atlante
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۳
۳
FC Leones
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۵:۰۵
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Dakota
۲
۳
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera Division
Nublense
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۰
۰
Washington Spirit (W)
Finished
۰۲:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۴
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Esperance Sportive Zarzis
۱
۰
Olympique Beja
inprogress
۱۸:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۱
ES Metlaoui
inprogress
۱۸:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera A Women
Deportivo Espanol (W)
۰
۰
Comunicaciones (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Guatemala Liga Nacional Women
Deportivo Mixco (W)
۱
۳
Antigua GFC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie A
Atletico Paranaense
۲
۱
Avai
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۳
۱
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۱:۴۵
  Finland Veikkausliiga
HIFK
۰
۱
KuPS Kuopio
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico Liga TDP
Cimarrones de Sonora II
۰
۳
Tecos II
Finished
۰۶:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۲
Atletico Pantoja
Finished
۰۰:۳۰
  El Salvador Reserves League
AD Isidro Metapan Reserves
۱
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۳
۲
Floresta EC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۲:۳۰
Vitoria BA
۳
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Segunda Division
Juan Aurich Chiclayo
۳
۳
Alianza Universidad
Finished
۰۱:۰۰
Union Huaral
۱
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba
۵
۱
Sport Chavelines Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۳
۰
CD Alfonso Ugarte
Finished
۰۱:۰۰
  Uruguay Primera Division
Cerrito CS
۰
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Brasiliense FC
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan Sodra
Malmo FF U21
۳
۱
Kalmar U21
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sol de America (W)
۲
۰
General Caballero JLM (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
۱
۱
Al Ittihad Kalba U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۰
۰
Ajman SCC U21
inprogress
۱۸:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai U21
inprogress
۱۸:۴۵
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۳
۰
Real Espana
Finished
۰۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۱
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۰
۴
FC Altay
Finished
۱۰:۳۰
FC Jas-Sunkar
۸
۲
Taraz Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۳
۲
Fluminense EC PI
Finished
۰۰:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FS Metta/Lu
۰
۰
Riga FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Rey
۲
۱
Titanes FC
Finished
۰۱:۳۰
Atletico El Vigia
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۰:۳۰
Fundacion Aifi
۳
۱
Dynamo Puerto FC
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Sejong (W)
۰
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changnyeong FC (W)
۲
۱
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Suwon FMC (W)
۲
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۱:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۱
۳
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۲
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۹:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
CA Santo Domingo
۱
۲
Chacaritas SC
Finished
۰۰:۳۰
  Panama LPF
Sporting San Miguelito
۰
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۰
۰
Kiryat Gat SC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Raanana (W)
۰
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ramat Hasharon (W)
۱
۰
Hapoel Beer Sheva (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  United States NPSL
First State FC
۲
۴
Northern Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
SC Cleveland
۴
۱
Erie Commodores
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۴
۱
Kara-Balta
Finished
۱۶:۰۰
  World Friendly Club Matches
Paro FC
۲
۱
Transport United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۴:۳۰
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Indian Bank
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Haugesund 2
۰
۰
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Helsingborgs U21
۲
۰
Osters IF U21
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Aalesund 2
۰
۰
Floro SK
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
JK Tulevik Viljandi
-
-
Harju Jalgpallikool
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris B
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Reserve League
Viborg FF Reserves
۰
۲
Vejle Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Eleven Wonders
۰
۰
Hearts of Oak
inprogress
۱۹:۳۰
  Angola Girabola
Progresso Sambizanga
۱
۰
CD Lunda-Sul
inprogress
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۲
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۳۰
Wiliete
۰
۰
Kabuscorp SC do Palanca
inprogress
۱۸:۳۰
FC Onze Bravos do Maquis
۰
۰
Desportivo da Huila
inprogress
۱۸:۳۰
Sagrada Esperanca
۰
۰
Recreativo da Caala
inprogress
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۰
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting de Cabinda
۰
۰
Primeiro de Agosto
inprogress
۱۸:۳۰
Academica do Lobito
۰
۰
Cuando Cubango
inprogress
۱۸:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۰
۳
Memphis 901 FC
Finished
۰۰:۳۰
  South Africa Premier League
Royal AM
۲
۳
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso
Deportiva Carmelita
۰
۲
Puntarenas FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۲
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۱
۱
CS Herediano (W)
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL League Two
Long Island Rough Riders
۵
۰
Morris Elite
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Vermont Green
Finished
۰۰:۳۰
Cedar Stars Rush
۱
۱
FC Motown II
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۴
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Express
-
-
Fredrikstad 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Randesund
-
-
Sarpsborg 08 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Belarus Reserve League
Slavia Mozyr Reserves
۱
۰
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Dnepr Mogilev Reserves
۴
۰
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۲
۱
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۷:۰۰
  Puerto Rico Premier League
Club de Futbol Fraigcomar
۲
۶
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۳:۰۰
  Malaysia Liga M3
Ultimate FC
۳
۱
Tun Razak FC
Finished
۱۳:۱۵
  Norway 3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۱
۳
Stromsgodset IF II
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Segunda Division
Iberia
۲
۱
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۰:۰۰
  Jamaica Premier League
Mount Pleasant FC
۴
۱
Tivoli Gardens
Finished
۰۰:۳۰
Humble Lions FC
۱
۰
Vere United FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Lajeadense RS
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FC Yessentuki
۰
۶
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۵:۳۰
Anzhi Makhachkala
۲
۲
FC Forte Taganrog
Finished
۱۸:۰۰
  India Delhi Senior Division
Frontier FC
۱
۲
Bangadarshan
Finished
۱۵:۴۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Albania 1st Division
KS Korabi
۱
۱
KS Apolonia Fier
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Youth League
Beskid Andrychow U19
۰
۰
NKP Podhale Nowy Targ U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید